top of page

לאראלה היקרה - 26/2/2012

"הגעתי אליך ממש בנס…לפני כחצי שנה אובחנתי עם סרטן שד גרורתי במצב די מתקדם ומיד התחלתי בחיפושים אחר דרכים אלטרנטיביות שיעזרו לי להתמודד עם המחלה הקשה והמפחידה הזו. אני מטפלת במקצועי ברפלקסולוגיה ומודעות ריגשית כבר 15 שנה ולכן החלטתי מתוך הפנימיות שלי שאני מתמודדת עם המחלה הזו וחוקרת אותה לעומק ומטפלת בעצמי בעזרת כל הידע שצברתי עם השנים.  היו הרבה שאלות וכמובן המון פחדים, המון!!!!

מיד התחלתי להגביר את קצב טיפולי ההילינג מחברי המטפלים לכמעט כל יום כי ידעתי שהסרטן זה כאב ריגשי ישן שהלך והצטבר (על רגל אחת...)

הייתי חייבת עוד עזרה לגוף. גם תזונה ועוד משהו. בינתיים הגעתי לתזונאי ומטפל ברפואהסינית, אביחי וולצ'ק, שממש הרים אותי על הרגליים מבחינת התזונה שלו, הוא מבחינתיהרופא שלי. ואז אחי שמע על מטפלת בנשימות שחולי סרטן הגיעו אליה והטיפול והטכניקה ממש עזרו להקטין גידולים ואף גרמו להעלמותם.

באותו זמן שמעתי על המון שיטות והמון מטפלים אבל משהו בלב שלי אמר לי להתקשר לאראלה ואכן התקשרתי וקבענו פגישה.

זה היה כמו קסם כי מן הרגע הראשון ידעתי שמצאתי עוד עזרה משמעותית לתהליך הריפוי שלי. זה היה כמו כפפה ליד. הנשימות והטכניקה של אראלה כל כך מתאימות למחלה כמו סרטן כי זו מחלה של תקיעות באנרגיית החיים,של הרגשות. והנשימות כל כך עוזרות לפתוח מקומות סגורים בתוכנו.
ואת אראלה מטפלת נהדרת. כל כך הרבה סבלנות ואמונה והמון אופטימיות שממש עוזרים במצב כזה. זה הגיע לי בזמן והתאים לי כמו כפפה ליד

להשלמת הפאזל הטיפולי שבניתי לעצמי. נכון להיום הצלחתי להקטין את הגידול שלי ב40% שזה המון! (עברו בסך הכל 4 חודשים מאז ההבחנה הראשונית). אני מתרגלת נשימות באופן יום יומי ואני מוכרחה לציין שזהו כלי רב-עוצמה ומזל גדול יש לי שהכרתי אותך!!!

 

תודה רבה לך,מכל ליבי.

מאיה".

"אראלה...את לא מוותרת ובשיטת הנשימות הענקת לי חיים חדשים...את ושיטת הנשימות שלך ביחד - סוד הצלחה!
דורה אהרוני"

 

"אראלה היקרה, אני חושבת שהשיטה היא נהדרת וראוי לאמץ אותה לארגז הכלים הפרטי של כל אדם ואדם...שלך, נעמה"
 

"לאראלה היקרה, אני רוצה להודות לך מקרב לב על הטיפול המסור.במהלך הטיפול השתחררה הרבה ליחה תקועה והרגשתי הרבה יותר פתוח וזורם"
 

"אראלה היקרה! החזרת לגוף שלי את האנרגיות שלו ולנשמתי את התקווה והאור"
 

"אראלה שלום רב! רחלי זקוקה לפעילות זו היות שיש לה מספר צלקות בריאה ורק בעזרת פיזיותרפיה מתאימה אפשר לנקז את הליחה הנוצרת שם. עד שרחלי למה את השיטה שלך היא השתמשה במכשיר הנקרא פלטר. כעת, לאחר שהיא מבצעת את הנשימות כפי שלימדת אותה, נעשה פינוי הליחה באופן אוטומטי.
מודות לך מאוד מקרב לב,
אמא של רחלי ורחלי" 

"לאראלה היקרה!
לפני כשנה קראתי את הכתבה על אימון הנשימות בעיתון. מיד הבנתי שזה קשור אלי. ניסיתי כבר הכל: תרופות, טיפות, בדיקות אלרגיה והומאופטיה ודבר לא עזר.
יצרתי קשר ובאתי למרפאה, מיד התחלנו בתרגילים, התחושה היתה משכרת ומרגשת, הרגשתי שזורמות בי אנרגיות רבות ועד הלילה עוד התהלכתי 'מרחפת'. התחלתי לתרגל נשימות והשתחררתי ממטעני הליחה שהצטברו במערכת הנשימה שלי בכל השנים. כל פעם יצאו עוד ועוד כמויות ליחה, לאחר כשלושה חודשים הרגשתי שיפור משמעותי בענין הנזלות הכרוניות שהיו לי. התמדתי בתרגילים והכנסתי לגופי כמויות ענק של חמצן מצוין שהכין לנו בורא העולם.
תודה רבה לך שלימדת אותי לנשום!

ה' יעזור שתצליחי לעזור לעוד ועוד יהודים!
חורף בריא.
ב.ר ישראל"

 

"אראלה שלום.
סיימתי אצלך לפני כמה חודשים שיעורים ב'לנשום לשם שינוי', לשם שינוי לנשימות השטחיות שלי, שבסיטואציות מסוימות הייתי שוכחת לנשום בכלל.
ידידה שלמדה אצלך הגיעה לאחר זמן קצר מאוד לתוצאות בריאותיות מרשימות. בין היתר ירידה דרסטית בלחץ דם גבוה. החלטתי ללכת בעקבותיה. לימדת אותי לקחת את הנשימות למקומות הכואבים, הסוגרים כמו על הטראומות המוסתרות וע"י לחיצות עזרת לי לשחרר אותן.
לראשונה בגיל 68 התחלתי לנשום לעומק בקלות. בית החזה התגמש ועם כל שאיפה הוא מתרחב ומתרומם. עם התרגול בבית, מועקות וכעסים משתחררים ורוגע בגוף ובנפש תופסים את מקומם.
התחושה נהדרת והמחשבה הופכת להיות צלולה. אני סוף סוף נושמת חופשי. אין מילים בפי להודות לך על זה. מאחלת לך בריאות וכוח.
תמשיכי בדרך זו לעזור לאנשים.
בהוקרה,

איבי".

 

"לאראלה היקרה שלום רב!
אחרי מספר חודשים בהם טופלתי על ידך ומצבי השתפר מאוד, אני רוצה להודות לך.
מזה מספר שנים סבלתי מסינוסיטיס כרוני ומאף סתום. טופלתי בנוסידקס ובתרסיסים שונים לאף.
כל הזמן חיפשתי טיפול אלטרנטיבי שיעזור לי לפתור את הבעיה. כשאשר קראתי את המאמר 'לנשום כדי לחיות' בחוברת 'הבית שלנו' של עיתון המודיע, ידעתי מיד שזהו הטיפול המתאים לי.
התחלתי לבוא לפגישות אצלך ולנשום כאשר אני מכניסה הרבה חמצן לגוף. הטיפולים דרשו ממני הרבה מאמץ. כבר מהפגישה השניה הרגשתי שיפור וככל שהטיפול התקדם הנשימה השתפרה ובעית הסינוסיטיס נפתרה. כבר מספר חודשים שאני לא לוקחת תרופות ולא תרסיסים לאף.
הטיפול אצלך לא היה יכול להצליח ללא היחס החם, המילים הנעימות והאווירה שאת משרה בזמן הטיפול.

במהלך הטיפול שתינו עבדנו קשה. אני נשמתי ואת הדרכת, עודדת ולחצת במקומות הנכונים.
הרגשתי שאת נותנת את נשמתך וחושב לך מאוד שהטיפול יצליח וישפר את מצבי הבריאותי.
עם סיום הפגישות איתך העבודה לא הסתיימה, אלא רק התחילה. לימדת אותי דרך נשימה מסויימתועלי להתמיד ולתרגל מדי יום ביומו וזו משימה קשה.
אני רוצה להודות לך על שפתחת לי חלון לצורת נשימה בריאה ומזינה.
אני רוצה להודות לך על היחס החם והמקבל שלך. אני בהחלט ממליצה לאלו הסובלים מבעיה דומה ללמוד את שיטת הנשימה 'לנשום כדי לחיות' ולהיפטר מהתרופות.
בברכת שנה טובה
וגמר חתימה טובה
אוהבת אותך
ורדה מנשה - בית קמה". 

"לאראלה היקרה,
שלום וברכה.
אני רוצה להודות לך מקרב לב על הטיפול המסור, שעזר לי מאד בכמה דברים שהייתי תקוע בהם.
הטיפול עזר מאד. במהלך הטיפול השתחררה הרבה ליחה תקועה והרגשתי הרבה יותר פתוח וזורם. נהנתי מהטיפול החוויתי. למדתי לנשום נכון.
ושוב תודה,
יהושע שטיון.
" 

"היום אני מתרגלת פעמיים ביום נשימות. גופי מתמלא כולו בחמצן. אני ישנה בה' מצוין. גם אם אני מתעוררת פה ושם כדרכם של בני גילי 50+ אני נושמת 'פתוח', אין שיעולים טורדניים והכי חשוב, אני קמה בבוקר בלי שיעול. בלי ניגובים של ליחות, אני נושמת חופשי ובכיף.
אראלה היתה עבורי שליח נהדר. יש בה רצון גדול להטיב ללמד, היא משקיעה הרבה כוח כדי שהפציינט שלה יבין על מה מדובר וילך הביתה כשסוד הנשימה הנכונה בכיסו ואז בבית יוכל להשתמש בפטנט ולהודות להקב'ה כל רגע, כל שניה, על שנתן לברואיו שכל טוב להמציא מזור לבני אדם סובלים ונאנקים.
לאראלה 'נשימתי' אני מאחלת כל טוב, שתמשיך ללמד ולהוליך עוד הרבה מאיתנו שכל כך זקוקים לחמצן.
תודה לך! אין מילים בפי!
מרחל פרידמן
מושב מירון
מרום הגליל. 

bottom of page